Announcement Announcement

No announcement yet.
X
  • Time
  • Show
new posts

• Server birleşmesi hakkında

Bu oyuna zaten malesef geç başladım ve arkadaşlarıma yetişebilmek adına hatırı sayılır bir miktar para da harcadım. Şimdi ilk 10 daki bir klandayım ve SG seviyemi yükselttim buna rağmen bir ton eksiğim var. Henüz daha bu serverdaki arkadaşlara yetişememişken aylar öncesinden açılan bir servera çöp niyetine aktarılıyoruz. Klanımdaki arkadaşlarımın yarısı oyunu bıraktı ve bende ne kadar daha dururum bilmiyorum. Ama bundan sonra 1 kuruş bile harcamayı düşünmüyorum. Oren 1 ile 2 arasındaki seviye farkını nasıl kapatmayı düşünüyorsunuz planınız nedir çok merak ediyorum.

Merhabalar, bu süreç zarfında kimsenin kötü yönde etkilenmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu durumu yalnızca olumsuz yönde düşünmeyiniz. Bu birleştirme ile daha heyecanlı bir mücadele sizleri bekliyor olacak. Daha ayrıntılı bilgiler için aşağıdaki linkleri ziyaret ediniz.
    Mayıs Ayı Sunucu Birleştirme SSS
    Geliştirici Notu: Mayıs Ayı Yeni Sunucu Eklemesi ve Sunucu Birleştirme

Comment

Aynen hiç kötü yönde etkilenmedik bizimle eşdeğer SG de görünen klan şato savaşında taktik bile yapmaya gerek duymadan dümdüz edip geçti bizi. Çok heyecanlı mücadeleler oldu savaşta mesela bizim 2-3 level meteorlarımıza karşılık 10 level meteorla karşılık verdiler acayip zevkliydi yani savaş. 1 ay fazladan upgrade edilmiş skilleriyle hiçte zorlanmadılar. Yani daha uygun bir birleşme olamazdı zaten olumlu düşünmeye çalışıyorum neresinden tutsam elimde kalıyor. Dediğim gibi artık tek kuruş vermicem bu oyuna birleşme başında gaza gelip alanda aradaki farkın dağlar kadar olduğunu görünce onlarda almayı keser. Oren 2 nin ilk 3 teki klanı şuan şato alamadı bu kadar insanın emeğini hiçe saydınız kul hakkına girdiniz. İstediğiniz kadar sömürün bunun hesabını vereceksiniz ben hakkımı helal etmiyorum.

Comment

Working...
      X